KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095255
nr 1309 5255
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Komposition. Signerad. Olja på duk, 30x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:52:25
900 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer